2 Nisan 2017 Pazar

IREM

İrem, doğmadan önce Başak Burcu 'nda bir Güneş Tutulması yaşanmış. Doğum haritasında da bu burç 12.evinde . Bu ne demek? İrem, son derece detaycı, titiz, mükemmelliyetçi ve çalışkan biri. Eline hangi işi alsa bu konuda başarılı olacak bir potansiyeli var.

Geçmiş hayatlarından bugüne kadar getirdiği hediyesi ile; son derece titiz, iş çözen, iş bitiren, yetkin, analiz yeteneği güçlü biri. Lider olmaktan ziyade topluma hizmet ön plandadır. Zaman zaman son derece eleştirel hatta dırdırcı olabilmek gölge yönüdür. Dikkat etmesi gereken bir nokta ise, kabulünü genişletmek, takıntı yaratacak her şeye karşı biraz daha rahat bir pencereden bakabilmek olacaktır.

Haritanın anahtarlarından biri 12.eve yerleşen Başak Burcu ile tam karşısında 6.evde bulunan Balık Burcundaki ay düğümleridir. İrem'e anlatmak istedikleri şudur;

''İrem kimse mükemmel değil. Mükemmeliği aramaktan vazgeçmelisin. Evrensel biri olmak ama olurken de pratikliğini elden bırakmadan disiplinli çalışmaya devam etmek seni bu hayata ne olmak, neyi başarmak için geldiysen o konuda başarılı yapacaktır. Bu hayata gelme nedenin, haritanda bir bilge, erdemli bir insan olarak sınavını vermek içindir. Bu sınavı verirken, kimseyi düşüncesinden/ dış görünüşünden/kazancından/ düşüncesinden/ yaptığından veya yapmadığından dolayı yargılamayacaksın.'' . Herkes neyi en iyi biliyorsa onu yapmaya çalışıyor. Buna inanacaksın. Hal hatır sorma, gönül alma, alttan alma, yargısız olma gibi özellikler her gün sende büyüyüp çiçek açmalı ki sen de bu sınavını 10 numara 5 yıldız olarak tamamla.''

Ay Burcun Balık. Ne istediğinden emin ol diyor sana. Topluma sunduğun hizmetlerin hızlı, pratik, kolay olmalı ki bolluğun artsın. Ay Balıklarda, şiir yazma, hayal kurma gibi güzel meziyetler çoktur. Fakat duygusallıklarını dengelemek zorundadırlar. İrem'de gerek çalışkanlığı gerekse odaklanmadaki başarısı ile bunu dengeliyor olarak görünmektedir.

Güneş Akrep'te: Derin, sezgisel, dedektif, sondajcı. Uzağa değil en derine bakmayı ister. Ben ayaklarımın altındakini bilmeden bulutların üzerine çıksam ne ? çıkmasam ne ? der gibidir. Sezgiselliği en büyük hazinesi olan İrem sadece Güneş'ten değil haritasındaki Merkür kavuşumlu Plüto'dan da Akrepsel etki almaktadır. Bunların hepsi İrem'i derin çok derin biri yapmıştır. Dışarıdan nasıl göründüğüne bakıp yorum yapanlar çoook çook yanılıyorlar. Dilini incitici bulanlar olmuş olabilir bu Akreplerin çoğunda vardır. Ancak, Akrepler temiz kalpleri ile sadece karşılarındaki dönüşüme doğru ilerletmek isterler. İncitmek değil..

Aralık 2017 ve sonrasındaki 2.5 yıl boyunca büyük bir döngüye girecektir. Bu döngü sürenin sonunda büyük bir ödül ( kişiye göre ödül kavramı değişir kimi için evlilik, kimi için kariyer kimi için para,ev vb.) verecektir. Harita 30lu yaşların başında ödül vaat etmekte.

Uyumlu olduğu kadar politik birisin. Nerede nasıl davranılacağını iyi bilirsin. Hiçbir zaman okları üzerine çekmek istemezsin. O oklar sağdan soldan uçar gider de sana değmez bile. Birlikte olduğun kişiden de disiplin, çalışkanlık beklersin.

İletişim diline dikkat et, sezgilerine güven. Mümkün olduğunca önce kendini anlamak için sezgilerini kullan.

Jüpiter'in ikizlerde ve retro dediğimiz geri harekette onu ileri doğru çekmek için ruhsal çalışmalar yapmalısın. Kendi evinde ama çok rahat etmediği bir burçta ve geri olması yurt dışı konularında, ruhsal çalışmalarda, seni üst bilgiye taşıyacak alanlarda bir tıkanma yaratabilir.


Ama unutma ki;
Kaderin Değişimi Niyetin Gücü Ölçüsündedir.
MEGAN MARKLE VE PRENS HARRY SINASTRI HARITASI YORUMU

Meghan Markle ve Prens Harry'nin Sinastri Analizi Jeffry Wolf Green ve   Ahmet Doğaner   bilgileri ışığında . Prens Har...