27 Temmuz 2016 Çarşamba

Doktora


Harita sahibi transit Uranüs'ün Güneş'i ile kavuştuğu gün, akademik olarak uzun süredir sürdürdüğü çalışmayı çok başarılı bir sunumla sonlandırarak, eğitim aldığı bilim dalında doktor ünvanı almaya hak kazandı.

İletişimin başı taçlı kraliçesi İkizler'in evinde Merkür ve Güneş'in kavuştuğu eve Uranüs'un transiti olurken ikinci evde Balık'taki Venüs'ün üzerine gelen ve bir oktav daha üstü olan Neptün'ün kavuşumu, bu ünvan ile finansal anlamda bir genişleme yaşaması söz konusudur.

24 Temmuz 2016 Pazar

CHIRON Ve AÇILARI

Chiron, karmada ciddi olarak olgunlaşmamız için karşımıza çıkar. Manevi ya da maddi ıstırap ile olgunlaşmamızı sağlar. Bir centaur, kuyrukluyıldızdır. Sabit bir yörüngesi yok. Satürn ve Uranüs arasında. Ortalama 5 yılda bir BURÇ değiştirir.
Bu dönem Balık burcunda, 2019’a kadar. Doğum haritasında bulunduğu yer, kendimize yetemediğimiz, fiziksel ve psikolojik anlamda üstesinden gelemediğimiz yer. Başkalarına maddi ve manevi yararlarımızın dokunduğu yerleri gösterir.

MEGAN MARKLE VE PRENS HARRY SINASTRI HARITASI YORUMU

Meghan Markle ve Prens Harry'nin Sinastri Analizi Jeffry Wolf Green ve   Ahmet Doğaner   bilgileri ışığında . Prens Har...