27 Temmuz 2016 Çarşamba

Doktora


Harita sahibi transit Uranüs'ün Güneş'i ile kavuştuğu gün, akademik olarak uzun süredir sürdürdüğü çalışmayı çok başarılı bir sunumla sonlandırarak, eğitim aldığı bilim dalında doktor ünvanı almaya hak kazandı.

İletişimin başı taçlı kraliçesi İkizler'in evinde Merkür ve Güneş'in kavuştuğu eve Uranüs'un transiti olurken ikinci evde Balık'taki Venüs'ün üzerine gelen ve bir oktav daha üstü olan Neptün'ün kavuşumu, bu ünvan ile finansal anlamda bir genişleme yaşaması söz konusudur.

24 Temmuz 2016 Pazar

CHIRON Ve AÇILARI

Chiron, karmada ciddi olarak olgunlaşmamız için karşımıza çıkar. Manevi ya da maddi ıstırap ile olgunlaşmamızı sağlar. Bir centaur, kuyrukluyıldızdır. Sabit bir yörüngesi yok. Satürn ve Uranüs arasında. Ortalama 5 yılda bir BURÇ değiştirir.
Bu dönem Balık burcunda, 2019’a kadar. Doğum haritasında bulunduğu yer, kendimize yetemediğimiz, fiziksel ve psikolojik anlamda üstesinden gelemediğimiz yer. Başkalarına maddi ve manevi yararlarımızın dokunduğu yerleri gösterir.

2017 Ağustos Ayı Enerjileri

Sevgili Astrolojiseverler, Bu yılın başından bu yana her birimiz sanki bir su kaydırağında hızlanrak suya doğru iniyor gibiyiz.  Ağustos...